Budowa domów

GENERALNE WYKONAWSTWO ROBÓT


Budowa domu to złożony i wieloetapowy proces. Dobrze gdy nad jego przebiegiem czuwają osoby , które mają ku temu odpowiednią wiedzę i doświadczenie.
Inwestorzy indywidualni licząc na oszczędności i nie zdając sobie sprawy z mnogości spraw i problemów z jakimi będą musieli się uporać, częstokroć decydują się na wznoszenie domu tzw. systemem gospodarczym. Niestety najczęściej w wyniku takiej decyzji budowa wymarzonego domu staje się udręką.

Oferujemy Państwu usługę budowy domu na zasadzie Generalnego Wykonawcy.

Zyskacie Państwo gospodarza budowy, który w Państwa imieniu skoordynuje wszystkie prace na placu budowy. Służymy pomocą już na etapie wyboru projektu i jego adaptacji do indywidualnych potrzeb. W Państwa imieniu uzyskamy pozwolenie na budowę, zorganizujemy plac budowy, zatrudnieniu sprawdzonych wykonawców i doprowadzimy do satysfakcjonującego Państwa końca budowy. Na nas będzie spoczywać rękojmia za wszystkie prace nam zlecone. Podejmujemy się również pełnienia funkcji kierownika budowy lub inspektora nadzoru.

Posiadamy zespół wyspecjalizowanych fachowców , którzy są gwarancją wysokiej jakości usług. Wielu z nas posiada wykształcenie oraz uprawnienia budowlane. Doświadczenie zdobyliśmy przy wznoszeniu budynków jedno i wielorodzinnych. Wiemy jakich materiałów użyć i jakiej ekipie budowlanej je powierzyć aby efekt finalny był właściwy i zgodny ze sztuką budowlaną.Osoba do kontaktu:
mgr inż. Piotr Kulas
tel: 602 612 569